Nutella (4oz tub)

Nutella (4oz tub)

Regular price
$4.00
Sale price
$4.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 

It's Nutella. We all love it. WTF else do you want us to say? This is a small 4oz tub that serves several bagels, depending on how much of a nut(ella) you are.